reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1210 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Pożyczki i kredyty


.................................................

Bank Ochrony Środowiska S.A.


www.bosbank.plBank Ochrony Środowiska S.A. istnieje od 16 lat. Jest Bankiem komercyjnym specjalizującym się w finansowej obsłudze przedsięwzięć proekologicznych. Inwestycje z zakresu ochrony środowiska Bank wspiera niskooprocentowanymi kredytami udzielanymi głównie we współpracy z Narodowym i Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. NFOŚiGW jest też głównym udziałowcem Banku.

W ofercie Banku znajdują się kredyty preferencyjne na finansowanie różnorodnych inwestycji z zakresu ochrony powietrza, ochrony wód, ochrony powierzchni ziemi (odpady), ochrony przed hałasem a także gospodarki wodnej.


Obszar działań finansowanych przez Bank z zakresu ochrony powierzchni ziemi obejmuje inwestycje związane z różnymi formami zagospodarowania odpadów, w tym recyklingiem odpadów. Bank pomaga również w likwidacji zagrożenia jakie stwarzają dla środowiska wyroby zawierające azbest, wspierając niskooprocentowanymi kredytami podmioty podejmujące działania polegające na usuwaniu z budynków i budowli wyrobów azbestowych, oraz właściwe zagospodarowanie odpadów azbestowych.

Pełna oferta produktów proekologicznych BOŚ S.A. znajduje się na stronie internetowej www.bosbank.pl Jest to szczegółowy opis poszczególnych kredytów, zawierający m.in. warunki udzielania kredytów, przedmiot kredytowania oraz podmioty uprawnione do korzystania z kredytów.

 

 

..................................................................... 

Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych

 www.mfpk.com.pl

Celem działania Funduszu jest realizacja zadań publicznych należących do jednostek samorządu terytorialnego w zakresie przeciwdziałania bezrobociu i aktywizacji rynku pracy, wspieranie działalności gospodarczej, podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, w szczególności udzielanie poręczeń prawa cywilnego zabezpieczających zwrot kredytów i pożyczek, udzielanych dla małych i średnich przedsiębiorstw przeznaczonych na inwestycje związane z: ochroną wód i gospodarką wodna, ochroną powietrza, ochroną powierzchni ziemi, ochroną przyrody, monitoringiem środowiska, nadzwyczajnymi zagrożeniami środowiska, wspieraniem badań naukowych oraz nowatorskich rozwiązań, wprowadzenie nowych technologii przyjaznych środowisku, profilaktyką zdrowotna oraz zwiazane z edukacją ekologiczną.       

Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych powstał z inicjatywy Zarządu Województwa Mazowieckiego w celu wspierania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw działająych na obszarze Mazowsza.
Fundusz nie działa dla zysku, a jego założycielami są samorządy terytorialne i gospodarcze oraz Skarb Państwa.

 

..............................................................................
udzielasz kredytów? dodaj swoją ofertę