reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |
1 procent na ochorne srodowiska
Elektro�mieci Szk�o Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Nowości:

Serwis zbudowany dzi�ki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony �rodowiska i Gospodarki Wodnej

Aktualności


Wkładajmy więcej energii w OZE

23 marca 2011

W ubiegłym roku udało się osiągnąć zaledwie 80% celu w zakresie uzyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, który zgodnie ze zobowiązaniami akcesyjnymi powinien wynosić 7,5% w rocznym bilansie zużycia energii.


Odpadowa konferencja - online!

22 marca 2011

Bezpłatna konferencja online: „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”. Coraz bliżej granicznego terminu po którym Polska zacznie płacić ogromne kary za nie wprowadzenie efektywnego systemu gospodarki odpadami.


Teatr z odpadów

21 marca 2011

W ramach zeszłorocznego London Festival of Architecture, w dzielnicy Southwark, zaprezentowano pierwszy na świecie teatr, zbudowany wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu. Odpadowy budynek zaprojektowany został przez niemieckie małżeństwo Folke Koebberling i Martin Kaltwasser. Swoje dzieło nazwali "The Jellyfish Theatre" (Teatr Meduzy).


Śmieci w lesie

16 marca 2011

Gminy wiejskie wciąż nie radzą sobie z egzekwowaniem umów na wywóz odpadów – wynika z najnowszej kontroli NIK. Problemem pozostaje też nadzór nad zbiornikami bezodpływowymi.


Odpady do spalarni

09 marca 2011

Prawie 340 mln zł unijnego dofinansowania dla projektu pn. Budowa Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych dla Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Metropolitarnego. Pierwszą umowę w zakresie termicznego przetwarzania odpadów w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko podpisano dzisiaj w Warszawie.


Wraki po europejsku

04 marca 2011

Komisja Europejska wymusza na Polsce likwidację „funduszu wrakowego”, z którego finansowane są m.in. samorządowe ekoinwestycje oraz dopłaty do usuwania wraków aut z miejsc publicznych.


   

 

Polecamy:

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety