reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sprzątanie Świata na ulicy Smolnej


Stowarzyszenie Mieszkańców Ulicy Smolnej wraz z Fundacją Nasza Ziemia posprzątało świat w wersji miniaturowej. Na podwórzu kamienicy przy ul. Smolnej 14 usypano kopiec śmieci, którym przykryty został tajemniczy baner. Następnie organizatorzy oraz dziennikarze pomogli te śmieci uprzątnąć, oczywiście wszystkie trafiły do odpowiednich worków na surowce wtórne. W nagrodę, oczom wszystkich ukazała się przepiękna łąka porośnięta kwiatami jako obraz tego, jak nasza ziemia może wyglądać jeśli nie będziemy śmiecić i otoczymy ja opieką.