reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zbierajmy makulaturę, kupujmy papierowe produkty z recyklingu


Wykorzystanie makulatury do produkcji papieru to znaczne oszczędności energii, wody i zmniejszona ilość zanieczyszczeń. Warto zatem kupować papier toaletowy czy papierowe ręczniki wyprodukowane z makulatury, np. Mola Eko! Fundacja eprPolska, dziennik Metro i Remondis uczą i zachęcają do selektywnej zbiórki papieru. W dniach 1-31 sierpnia 2007 roku w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu trwała kampania promocji zewnętrznej na ten temat. Na części przystanków autobusowych w tych miastach zamieszczono plakaty zachęcające do zbiórki makulatury i kupowania produktów papierowych wytworzonych z makulatury wskazując na wielkie oszczędności energii, wody i zmniejszoną ilość zanieczyszczeń w porównaniu z produkcją papieru z pierwotnej celulozy. Przy wybranych przystankach stanęły pojemniki na papier obsługiwane przez firmę Remondis.