reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Przygody w Narwiańskim Parku Narodowym 11-12 maj 2009


Uczniom z konstancińskich szkół opłacał się trud włożony w konkurs *Nowy dom dla dzikich zwierząt* zorganizowany w ramach Programu Edukacji Ekologicznej *Czyste Środowisko - pokochaj komfort!*. Zadanie konkursowe polegało na skonstruowaniu użytecznej budki lęgowej dla ptaków, a nagrodą dla zwycięzców była...międzyszkolna, dwudniowa wycieczka do Narwiańskiego Parku Narodowego. W wyprawie wzięło udział łącznie 12- stu uczniów z Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 3 z Konstancina-Jeziorny.