reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Recykling - konieczność naszych czasów


Fotoreportaż z konferencji prasowej Fundacji Nasza Ziemia z dn. 27 czerwca 2007 roku. Na konferencji odnosiliśmy się do kłopotów Neapolu z odpadami i śmieciami - i niebezpieczeństwa podobnych skutków w polskich miastach. Wskazywaliśmy także najprostsze działania, jakie może wykonać każdy człowiek, na co dzień, aby oszczędzać środowisko - recykling, oszczędność wody, energii elektrycznej, zakupy z użyciem toreb wielorazowego użytku oraz używanie produktów z recykling. Podsumowany został także rok pracy 2006/2007.