reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wiosna zawitała już do Elbląga!


Rozrabiający mimowie, kolorowe gaiki, wystrzałowy tort urodzinowy, średniowieczne tańce - to wszystko na powitanie wiosny można było zobaczyć w piątek 20 marca w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej *Światowid* w Elblągu. Na zaproszenie Pani Doroty Życzkowskiej, organizatorki obchodów Pierwszego Dnia Wiosny oraz koordynatorki Klubu Naszej Ziemi, do Elbląga przybyła Prezes Fundacji Nasza Ziemia, Pani Mira Stanisławska-Meysztowicz.