reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Seminarium poświęcone klimatowi dla poznańskich edukatorów


Grudniowa konferencja klimatyczna ONZ w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami. Fundacja eprPolska również postanowiła włączyć się w przygotowania do COP14 i rozpoczęła w Poznaniu swoje dwa projekty: seminarium *Ziemia na rozdrożu* oraz konkurs *Nauczyciel z klimatem*. Na seminarium zaprosiliśmy nauczycieli różnych szczebli i przedmiotów nauczania oraz innych edukatorów z terenu Poznania. Frekwencja dopisała i 16 października rano w sali konferencyjnej Hotelu Gromada stawiła się ponad 60-osobowa grupa pedagogów.