reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dzień Ziemi: warsztaty dla uczniów w zakładzie recyklingu puszek w Nowym Dworze Mazowieckim


W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi, KOBA Organizacja Odzysku S.A. , Eco Serwis Sp. z o.o. oraz Fundacja eprPolska zorganizowały już czwarty rok z rzędu dni otwarte dla mediów oraz warsztaty dla szkół na temat recyklingu. W dniu 22 kwietnia, dokładnie w Dzień Ziemi swoje drzwi dla gości otworzył zakład recyklingu puszek w Nowym Dworze Mazowieckim. Zakład odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Nowym Dworze Mazowieckim.