reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Obchody Dnia Ziemi w Przedszkolu Integracyjnym Gromadka Misia Uszatka w Skwierzynie


Przedszkole Integracyjne Gromadka Misia Uszatka w Skwierzynie obchody Dnia Ziemi rozpoczęło już na początku kwietnia ogłaszając zbiórkę makulatury do końca miesiąca. W drugim tygodniu - dzieci z najmłodszej grupy Misie posadziły drzewko na terenie przedszkola.22 kwietnia 2009r dzieci ze starszych grup wyruszyły w korowodzie ekologicznym pod Urząd Miasta i Gminy z hasłami ekologicznymi i listem do pana Burmistrza, który zawierał przyrzeczenia małych ekologów i podziękowania dla władz za dotychczasowe działania proekologiczne.