reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ruszyła kampania outdoorowa pt. >Oszczędzaj. Wyłączaj. Odzyskuj.


Fundacja eprPolska rozpoczęła realizację społecznej kampanii outdoor pt. >Oszczędzaj. Wyłączaj. Odzyskuj.< Jej głównym zadaniem jest edukacja ekologiczna i popularyzacja prostych ekologicznych działań, dzięki którym każdy z nas może we własnym domu, we własnej firmie czy urzędzie chronić środowisko. Celem kampanii jest redukcja w Polsce emisji CO2 - co pomoże w walce z globalnym ociepleniem i zmianami klimatycznymi. Kampania będzie trwała aż do czerwca 2008 roku i obejmie 13 największych miast, w których plakaty będą eksponowane na 1.000 bilbordach i citylightach. Plakaty kampanii zaprojektował non profit jeden z najlepszych polskich grafików Andrzej Pągowski. Będą one eksponowane na nośnikach firmy Clear Channel. Kampanię otrzymała dofinansowanie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz spółki Vattenfall Poland AB. Oprócz kampanii outdoor, Fundacja eprPolska prowadzi komplementarną kampanię edukacyjną w telewizji, Internecie oraz szkołach w całej Polsce. Szczegóły na stronach www.naszaziemia.pl .