reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Z pruszkowskimi gimnazjalistami o klimacie


Na kilka piątkowych godzin, 6 marca 2009 r, Pruszków stał się prawdziwym *Miastem z klimatem*. Albowiem w ramach programu edukacyjnego *Klimat dla Ziemi, ciepło dla Warszawy* realizowanego wspólnie przez Fundację Nasza Ziemia i firmę Vattenfall Heat Poland odbyło się spotkanie z uczniami i nauczycielami z pruszkowskich gimnazjów poświęcone zmianom klimatu. Współorganizatorem wydarzenia był Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Pruszkowa, a gościny użyczył Spółdzielczy Dom Kultury w Pruszkowie. W spotkaniu uczestniczyła ponad setka zainteresowanych tematyką ochrony klimatu gimnazjalistów.