reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Międzynarodowe Sprzątanie Bałtyku z ambasadorami


W środę, 12 sierpnia, w warszawskim Ogrodzie Saskim odbył się happening związany ze zbliżającym się Międzynarodowym Sprzątaniem Bałtyku. Na wydarzeniu tym pojawili się przedstawiciele ambasad krajów nadbałtyckich, Australii, Nowej Zelandii, Kancelarii Prezydenta RP oraz Urzędu Miasta Warszawy. W ramach happeningu, każdy z nich wlał szklankę czystej wody do fontanny oraz napisał życzenie na naszej złotej rybce, a wszystko to po to, aby zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia Bałtyku.