reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szkolenie z pisania wniosków w dobrym klimacie


Blisko trzydziestka głodnych wiedzy nauczycieli gościła w czwartek 17 grudnia 2009 w siedzibie Fundacji Nasza Ziemia przy ulicy Hożej. Warszawscy pedagodzy przybyli tak licznie, aby pogłębić swoją wiedzę na temat tworzenia dobrych wniosków projektów edukacyjnych, a w szczególności prawidłowych i kompletnych wniosków na konkurs grantowy *Szkoła z klimatem*. Konkurs ten stanowi niezwykle istotny element programu edukacyjnego *Klimat dla Ziemi, Ciepło dla Warszawy* prowadzonego od trzech lat przez Fundację Nasza Ziemia i firmę Vattenfall Heat Poland.