reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew
szukam pożyczki
witam poszukuje prywatnej pozyczki na raty miesieczne splacenie innych zobowiazan posiadam udokumentowany dochod swiadczenia rodzicielskie

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1212 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

AktualnościWkładajmy więcej energii w OZE

23 marca 2011

W ubiegłym roku udało się osiągnąć zaledwie 80% celu w zakresie uzyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, który zgodnie ze zobowiązaniami akcesyjnymi powinien wynosić 7,5% w rocznym bilansie zużycia energii.   więcej »

Odpadowa konferencja - online!

22 marca 2011

Bezpłatna konferencja online: „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”. Coraz bliżej granicznego terminu po którym Polska zacznie płacić ogromne kary za nie wprowadzenie efektywnego systemu gospodarki odpadami.   więcej »

Teatr z odpadów

21 marca 2011

W ramach zeszłorocznego London Festival of Architecture, w dzielnicy Southwark, zaprezentowano pierwszy na świecie teatr, zbudowany wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu. Odpadowy budynek zaprojektowany został przez niemieckie małżeństwo Folke Koebberling i Martin Kaltwasser. Swoje dzieło nazwali "The Jellyfish Theatre" (Teatr Meduzy).  więcej »

Śmieci w lesie

16 marca 2011

Gminy wiejskie wciąż nie radzą sobie z egzekwowaniem umów na wywóz odpadów – wynika z najnowszej kontroli NIK. Problemem pozostaje też nadzór nad zbiornikami bezodpływowymi.  więcej »

Odpady do spalarni

09 marca 2011

Prawie 340 mln zł unijnego dofinansowania dla projektu pn. Budowa Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych dla Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Metropolitarnego. Pierwszą umowę w zakresie termicznego przetwarzania odpadów w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko podpisano dzisiaj w Warszawie.  więcej »

Wraki po europejsku

04 marca 2011

Komisja Europejska wymusza na Polsce likwidację „funduszu wrakowego”, z którego finansowane są m.in. samorządowe ekoinwestycje oraz dopłaty do usuwania wraków aut z miejsc publicznych.  więcej »

Forum "Dobre praktyki w gospodarce odpadami"

24 lutego 2011

Wzorem funkcjonującego w NFOŚiGW od ponad roku Forum „Energia-Efekt-Środowisko”, uruchomiona została analogiczna platforma wymiany doświadczeń w dziedzinie gospodarki odpadowej. Podczas cyklicznych spotkań, poruszane będą różne jej aspekty.  więcej »

Konferencja podsumowująca projekt "EKON-u"

23 lutego 2011

W poniedziałek, 28 lutego 2011 odbędzie się konferencja podsumowująca Projekt "Promocja Selektywnej Zbiórki Odpadów Opakowaniowych w Wybranych Dzielnicach Warszawy". Serdecznie zapraszamy!  więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu edukacyjnego dla szkół!

17 lutego 2011

11 lutego 2011 r., w piątek, zostali wybrani zwycięzcy konkursu edukacyjnego dla szkół podstawowych, przeprowadzonego w ramach Projektu „Promocja Selektywnej Zbiórki Odpadów Opakowaniowych w Wybranych Dzielnicach Warszawy”.  więcej »

Polska w obliczu pozwów KE

17 lutego 2011

W środę Komisja Europejska podjęła decyzje dotyczące Polski w zakresie ochrony środowiska. Komisja Europejska zdecydowała o skierowaniu przeciwko Polsce sprawy do Trybunału Sprawiedliwości. Żadna ze spraw nie dotyczy jednak odpadów komunalnych. Jeszcze...   więcej »

Za śmieci do więzienia?

16 lutego 2011

Teraz Państwowa Agencja Ochrony Środowiska (PAOŚ) ma za zadanie kontrolować przestrzeganie przepisów prawa ochrony środowiska. Przez agentów PAOŚ będą sprawdzane dokumenty potwierdzające odzysk i recykling. Dodatkowo będą one porównywane z fakturami. Ma to pomóc w wykryciu fałszowanych zaświadczeń o utylizacji.  więcej »

Apel ekoobywatela

04 lutego 2011

W obliczu unijnych kar za niedotrzymanie terminu ograniczenia deponowania bioodpadów na składowiskach trzeba ożywić "martwy" od 20 lat przepis umożliwiający tworzenie obligatoryjnych związków gmin – uważa Zdzisław Smolak, ekoobywatel z Dolnego Śląska.  więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | następna strona »