reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1210 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Odpadowa konferencja - online!


22 marca 2011

Bezpłatna konferencja online:

„Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”


Coraz bliżej granicznego terminu po którym Polska zacznie płacić ogromne kary za nie wprowadzenie efektywnego systemu gospodarki odpadami. Dlaczego tak się dzieje, że proste zasady, które obowiązują w wielu krajach, w Polsce nie są możliwe do wprowadzenia? Czym tak naprawdę jest selektywna zbiórka odpadów a czym jest recykling? Jak kształtuje się wdrażanie systemu gospodarki odpadami w świetle nowych przepisów prawnych? Czy można wprowadzać efektywną logistykę w gospodarce odpadami?

Na te pytania odpowiedzi mogą usłyszeć uczestnicy III Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”, która odbędzie się 24-25 marca 2011 r. w Szczecinie.

Po raz pierwszy zostanie przeprowadzona transmisja online, która dodatkowo może skupić 500 uczestników, wystarczy wejść na stronę www.abrys.tvip.pl i się zarejestrować aby 24 marca otrzymać na maila dostęp do wideokonferencji. Ciekawostką jest fakt, że uczestnicy online również będą mogli brać udział w dyskusji na wybrane tematy, wystarczy, że w czasie trwania konferencji wyślą pytanie do moderatorów transmisji.

Organizatorami konferencji są Miasto Szczecin oraz firma Abrys Sp. z o.o. z Poznania.


Dodatkowe informacje:
Paweł Rosiak
+48  61 655 81 83
 +48 784 00 18 16Źródło: Abrys - informacja prasowa

« powrót