reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wysypisko w Lubaczowie do rekultywacji


21 stycznia 2011

Nieczynne od 3 lat składowisko śmieci w Lubaczowie zostanie zrekultywowane dzięki unijnemu dofinansowaniu. Inwestycja ma kosztować prawie 6 mln zł.

Wysypisko ma powierzchnię ok. 6 hektarów i znajduje się tam kilkadziesiąt tysięcy ton śmieci - powiedziała kierownik referatu Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Rozwoju w urzędzie miasta w Lubaczowie, Lidia Nowicka.

- Wysypisko zostało zamknięte w 2008 r. ponieważ nie spełniało norm środowiskowych. W decyzji ówczesnego marszałka, było zapisane, że musimy zrekultywować teren. Miasto nie miało pieniędzy, aby zrobić to ze środków własnych, dopiero po otrzymaniu dofinansowania możemy przystąpić do rekultywacji - dodała.

Teren wysypiska zostanie zabezpieczony, aby śmieci nie zagrażały środowisku. Władze planują w najbliższym czasie wybudować obok sortownię śmieci.

Źródło: PAP

« powrót