reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Gmina Głubczyce konkursem namawia do ekologii


20 grudnia 2010

Gmina Głubczyce organizuje konkurs ekologiczny, który ma przekonać mieszkańców do segregacji odpadów - pisze "Nowa Trybuna Opolska".

Konkurs prowadzony będzie w kategoriach: najefektywniejsza zbiórka posegregowanych odpadów przez sołectwo gminy Głubczyce, przez indywidualnych właścicieli nieruchomości oraz przez mieszkańców budynków wielorodzinnych i wspólnoty mieszkaniowe.

Zwycięska wieś otrzyma 40 tys. zł oraz prawo organizowania dożynek gminnych w roku następnym, za drugie miejsce nagroda wynosi 20 tys., za trzecie 10 tys. zł. W kategorii indywidualnej również przewidziane są gratyfikacje pieniężne.