reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Spalarnie odpadów już w przyszłym roku?


13 grudnia 2010

W przyszłym roku powinna ruszyć budowa czterech spalarni odpadów, które powstaną w Polsce z wykorzystaniem unijnych środków; ich łączny koszt to około 1,7 mld zł - zapowiedział wiceminister środowiska Bernard Błaszczyk.

Według wiceministra, wszystko wskazuje na to, że również znajdująca się na rezerwowej liście projektów spalarnia w Koninie będzie mogła zostać zrealizowana - będzie to czwarta spalarnia, obok projektów przygotowanych w Krakowie, Bydgoszczy oraz Zachodniopomorskiem.

Resort środowiska zakładał, że w Polsce powstanie 12 spalarni; to konieczne, by spełnić unijne normy w zakresie gospodarki odpadami.

- Nadal jesteśmy gotowi sfinansować 12 spalarni, ale nie ma projektów; wiele z tych, które są, jest niedojrzałych, niepełnych, niespełniających kryteriów - powiedział wiceminister.
Unijne dofinansowanie do pierwszych czterech spalarni sięgnie 800 mln zł, przy całkowitym łącznym koszcie tych przedsięwzięć rzędu 1,7 mld zł.

Źródło: PAP

« powrót