reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nie zaśmiecaj swojego sumienia - podsumowanie kampanii


10 grudnia 2010

Zaproszenie na konferencję prasową

Ministerstwo Środowiska zaprasza dziennikarzy i przedstawicieli mediów na konferencję prasową pt.: „Nie zaśmiecaj swojego sumienia - podsumowanie ekologicznej kampanii edukacyjnej” z udziałem Janusza Zaleskiego, podsekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska, Głównego Konserwatora Przyrody. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia br. (poniedziałek), o godz. 11.00 w Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny – Skwer w Warszawie.

Podczas spotkania przedstawimy wyniki największej dotąd kampanii społecznej Ministerstwa Środowiska poświęconej wyrabianiu ekologicznych nawyków dotyczących postępowania ze śmieciami.

Zapraszamy 13 grudnia br. (poniedziałek), o godz. 11.00, do Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny - Skwer, na Krakowskim Przedmieściu 60A w Warszawie.