reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Inwestycje w odpady


03 grudnia 2010

Samorządy już inwestują w gospodarkę odpadami – informuje „Rzeczpospolita”. Największe miasta planują wybudowanie za 6 mld zł 11 spalarni śmieci.

Zgodnie z planowanymi przez rząd zmianami gminy mają przejąć gospodarowanie odpadami. Już przygotowały szereg inwestycji. Dotyczą one modernizacji i budowy nowych zakładów utylizacji śmieci, rozwinięcia systemu selektywnej zbiórki i rekultywacji składowisk.

Jak czytamy, prywatne przedsiębiorstwa nie boją się forsowanych przez rząd rozwiązań, bowiem oznaczają one, iż wzrośnie liczba osób płacących za wywóz odpadów i ich segregację. Firmy liczą, że zarobią na samorządowych zamówieniach.

Źródło: PAP

« powrót