reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Internetowe spotkanie z Ministrem Środowiska zakończone


20 października 2010

Trzeba uważać na interes, kasę i lobbing. Inaczej się przegra - powiedział minister środowiska, prof. Andrzej Kraszewski podczas dzisiejszego czatu.

Internetowe spotkanie z czytelnikami Serwisu Samorządowego było pierwszym publicznym wystąpieniem ministra po przełomowej decyzji rządu o oddaniu gminom władztwa nad odpadami z mocy prawa.
(Porównaj: Referendum do kosza)


Andrzej_Kraszewski: Witam Państwa na czacie. Zapraszam do zadawania pytań.

OSKZG: Brawo panie Ministrze! Czy starczy Panu sił i determinacji na dokończenie dzieła w parlamencie, rejonizację obszarów gospodarki odpadami w kraju, na standardy, wieloletnie kontrakty i na kryteria środowiskowe?
Andrzej_Kraszewski: Determinacji starczy mi z pewnością, a widząc determinację posłów i senatorów sukces jest o krok.

Marek_z_Lodzi: Czy przygotowywane są już zmiany w Konstytucji, aby możliwe było uchwalenie nowych uregulowań gospodarki odpadami w kwestiach dotyczących zmian ustrojowych i odebrania praw nabytych?
Andrzej_Kraszewski: Nie ma takiej potrzeby, ale panowie przedsiębiorcy nie martwcie się. Rynek odpadów da pracę wszystkim, tylko na sprawiedliwszych warunkach.

 Pełen zapis czatu przeczytać można TUTAJ.


Źródło: PAP

« powrót