reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Rzeszów kontra śmieci w kominkach


24 września 2010

Prezydent Rzeszowa uprawnił straż miejską do wkraczania do domów, gdy zaistnieje podejrzenie, że ich mieszkańcy palą śmieci w piecach węglowych lub kominkach - informują „Super Nowości".

Koniec z pobłażaniem trucicielom środowiska, którzy palą w domowych piecach gumą, plastikiem, czy foliowymi torbami  - mówi Jadwiga Jabłońska, zastępca komendanta Straży Miejskiej.

Po otrzymaniu informacji, strażnicy pobierają próbki do zbadania bądź - gdy w piecu znajdują się odpady - na miejscu wystawiają mandat.


Źródło: PAP

« powrót