reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Minister środowiska powiedział:


16 września 2010

Projekty ustaw reformujących system gospodarki odpadami będą gotowe na przełomie września i października – zapowiada minister środowiska Andrzej Kraszewski. Przyznaje jednak, że w samym rządzie wciąż są rozbieżności co do ich ostatecznego kształtu.

- Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu na Komitecie Stałym Rady Ministrów staną założenia do projektów ustaw reformujących system gospodarki odpadami. Chcemy pokazać w jaki sposób uwzględniliśmy uwagi zgłaszane przez kolegów z innych resortów – tłumaczy w rozmowie z naszym serwisem minister.

– Wszystko wskazuje jednak na to, że na posiedzenie Rady Ministrów pójdziemy z zasadniczą rozbieżnością – pozostawić w nowej ustawie referenda lokalne czy nie – przyznaje Kraszewski.

Cały wywiad z ministrem środowiska ukaże się w naszym serwisie w najbliższy poniedziałek.


Źródło: PAP

« powrót