reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Badanie rynku z zakresu gospodarki odpadami


07 września 2010

NFOŚIGW pyta samorządy o plany inwestycyjne dotyczące gospodarki odpadami. W specjalnej ankiecie sonduje także potrzebę zmian w obecnym systemie dofinansowania projektów administracji lokalnej ze środków funduszu.

Samorządy, związki komunalne, ale także jednostki organizacyjne gmin i przedsiębiorstwa komercyjne mogą odpowiedzieć w ankiecie przygotowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na pytania dotyczące planowanych inwestycji z zakresu gospodarki odpadami.

Chodzi m.in. o rodzaj, lokalizacje inwestycji oraz liczbę mieszkańców na których będzie oddziaływać. NFOŚiGW pyta także o szacunkową wartość inwestycji, źródła pozyskania środków oraz planowany termin oddania do użytku.

Fundusz zwraca się także z prośbą o sugestie dotyczące zmian lub uzupełnienia obecnych form finansowania przez NFOŚiGW tego typu inwestycji. Jak podkreślono, pozyskane informacje pozwolą władzom funduszu określić niezbędne środki oraz zaproponować instrumenty finansowe wspierające takie projekty.

Wypełnione ankiety, które znaleźć można TUTAJ, należy przesłać na adres e-mail: k.miloszewski@nfosigw.gov.pl
(w temacie proszę napisać „Ankieta: odpady”)

Źródło: PAP

« powrót