reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Radio pomaga nie zaśmiecać sumień


02 września 2010

Już 17 stacji radiowych będzie bezpłatnie emitować spoty radiowe „Nie zaśmiecaj swojego sumienia”. Dzięki wsparciu lokalnych i ogólnopolskich rozgłośni radiowych docieramy do jeszcze większej rzeszy słuchaczy z całej Polski i uświadamiamy jak postępować z odpadami.

Emisję spotów zadeklarowały trzy ogólnopolskie stacje Polskiego Radia: Jedynka, Trójka i Czwórka, a także rozgłośnie regionalne i stacje katolickie. W niektórych stacjach już rozpoczęto nadawanie trzech reklam z głosem sympatycznego księdza, kolejne dołączą we wrześniu.

Wciąż trwają rozmowy z innymi lokalnymi i ogólnopolskimi rozgłośniami na temat bezpłatnej emisji reklam.

- Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w promocji działań edukacyjnych i ekologicznych Ministerstwa Środowiska. Dzięki współpracy ze stacjami radiowymi możliwe jest zwiększenie świadomości społecznej na temat ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw i zachowań proekologicznych – powiedział Janusz Zaleski, podsekretarz stanu MŚ, Główny konserwator Przyrody.

W ramach kampanii „Nie zaśmiecaj swojego sumienia” zostały stworzone trzy spoty radiowe zawierające komunikaty:

    *      nie pal śmieci w domu,
    *      stop dzikim wysypiskom,
    *      segreguj odpady.

Kampania „Nie zaśmiecaj swojego sumienia” jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach V osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i  Środowisko.

Szczegółowe informacje na temat kampanii znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska.