reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Gigantyczne EKO PUZZLE w Warszawie


31 sierpnia 2010

 
Podczas zakończenia akcji edukacyjnej "Od ziarna do żarna" - Festiwal chleba czyli Dożynki na Ochocie, organizowanej przez Wydział Kultury dla Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy oraz Centrum Artystyczne Radomska 13, ułożono ogromne puzzle!

Gigantyczne EKO-puzzle o wymiarach 7m x 7m zostały ułożone przez dzieci i młodzież w dniu 29 sierpnia 2010 o godz. 13.00 na Placu Narutowicza, w Warszawie.

"W obliczu grożących nam niewyobrażalnie wysokich kar z powodu niewypełnienia zobowiązań dotyczących poprawy gospodarki odpadami, które przyjęliśmy wstępując do UE, postanowiliśmy działać - nagłaśniać problem i edukować najmłodszych - mówi Wojciech Owczarz, Prezes Fundacji Ekologicznej ARKA.
 
Spektakularna trasa EKO-puzzli objęła 10 miast wojewódzkich i promowała Ogólnopolski Dzień Recyklingu. Wzięło w niej udział już ponad 5000 podmiotów - szkół, samorządów i organizacji z całego kraju, które otrzymały od Fundacji pakiety edukacyjne.

Akcje są częścią kampanii "Kwiaty zamiast śmieci" prowadzonej pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska oraz Prezydentów miast: Poznania, Krakowa, Łodzi, Bydgoszczy, Olsztyna, Wrocławia, Katowic, Opola i Kielc.

Projekt został dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach. 
 
Zdjęcia: Sylwia Jaruga
 
 

Źródło: Informacja Prasowa

« powrót