reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Bezlitosne terminy dla budowy oczyszczalni


26 sierpnia 2010

Gminy zapłacą wysokie kary, jeśli resort środowiska nie da im więcej czasu na wybudowanie oczyszczalni ścieków - pisze „Rzeczpospolita".

W myśl obowiązujących przepisów, miasta odprowadzające dużą ilość ścieków zobligowane są do zakończenia budowy oczyszczalni przed 2011 r. Problem dotyczy ok. 130 miast - już wcześniej zgłaszały kłopoty inwestycyjne.

Jeśli z jakichkolwiek powodów termin nie zostanie dotrzymany, spółki i zakłady komunalne będą musiały płacić. Z szacunków „Rz" wynika, że kwoty sięgnąć mogą nawet kilku milionów złotych.

Źródło: PAP

« powrót