reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Trwają prace nad Białą Księgą NPRE


16 sierpnia 2010

Trwają prace nad Białą Księgą Narodowego Programu Redukcji Emisji Gazów Cieplarnianych. Grupy Robocze Rady wypełniają materiałem analitycznym poszczególne rozdziału Spisu Treści Białej Księgi.

Część Grup Roboczych Rady przysyłała już swoje stanowiska. Materiał ten jest przygotowywany pod względem redakcyjnym i następnie zostanie scalany, w ramach pierwszej roboczej wersji Białej Księgi. W kolejnym etapie Grupy Robocze Rady będą mogły wnosić poprawki i uzupełnienia do tego dokumentu.

Oprócz 17 Grup Roboczych Rady Biała Księga jest również konsultowana z przeszło 90 instytucjami kompetentnymi w obszarze redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Spis Treści Białej Księgi jest dostępny na stronie Rady w zakładce Analizy/Raporty. W Białej Księdze znajdą się m.in. rozdziały takie jak: Waste to energy czy Czyste technologie węglowe, które to nierozerwalnie związane są ze zrównoważoną gospodarką odpadową oraz recyklingiem.