reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Portal o innowacyjnych technologiach otwarty


12 sierpnia 2010

Nowo powstały portal innowacje.gov.pl skierowany jest do przedsiębiorców poszukujących innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Można tam znaleźć ciekawe informacje dotyczące nowatorskich technologii m.in. tworzenia lekkiego kruszywa z osadów ściekowych.

- Nowy portal innowacje.gov.pl  kierujemy do przedsiębiorców poszukujących innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Pozwoli to firmom nawiązać współpracę z jednostkami naukowo-badawczymi w tym zakresie – powiedział wiceminister gospodarki Rafał Baniak podczas konferencji prasowej inaugurującej start bazy wiedzy o nowych technologiach. Spotkanie odbyło się 4 sierpnia 2010 r. w MG.

Wiceminister Baniak zaznaczył, że głównym celem bazy jest zebranie w jednym miejscu informacji i ofert jednostek naukowo-badawczych (JBR), nadzorowanych przez MG. – Obecnie mamy w niej 30 profili JBR-ów oraz prawie 200 ofert, które można wygodnie i łatwo przeglądać. Będziemy je na bieżąco aktualizować – powiedział.

W opinii wiceministra Baniaka baza pełni również funkcję platformy, która ułatwi kontakty przedsiębiorców z instytutami badawczymi. – Pozwali to wymianę informacji m.in. związanych z planowanymi przedsięwzięciami i spotkaniami – powiedział wiceminister.

Baza wiedzy o nowych technologiach jest prowadzona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej i dostępna pod adresami: http://www.innowacje.gov.pl/ oraz http://www.innovation.gov.pl/. Jej konstrukcja i zakres informacji odpowiadają standardom Bazy Technologii prowadzonej przez sieć informacyjno-doradczą Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network (EEN).