reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczna praca


10 sierpnia 2010

Projekt jest realizowany od początku lipca na czterech osiedlach. Kosmala podkreślił, że nie ma problemu z odbiorcą surowców, który za nie płaci, gorzej jest z dostawcami - kielczanie niechętnie uczestniczą w projekcie. Na osiedlu Chęcińskim robi to tylko jeden procent mieszkańców. Więcej - 10 proc. gospodarstw - oddaje surowce na osiedlach Barwinek i Podkarczówka.

Koordynator projektu Andrzej Kosmala z Fundacji "Nadzieja Rodzinie" ma jednak nadzieję objąć tymi działaniami całe miasto, zatrudniając kolejnych niepełnosprawnych pracowników.

Przedsięwzięcie z zakresu ochrony środowiska i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych realizuje Fundacja "Nadzieja Rodzinie" wraz ze Stowarzyszeniem "Nadzieja Rodzinie" oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie i Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kielce.

Źródło: PAP

« powrót