reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Elektryczny samochód w Mielcu


05 sierpnia 2010

Elektryczny samochód, którym dysponuje Urząd Miejski, może zabrać na pokład 4 osoby i rozwinąć prędkość ok. 75 km/h. Zasięg tego produkowanego we Francji pojazdu to około 70 kilometrów. Ładowany jest za pomocą terminala podłączonego do standardowej sieci elektrycznej. Koszt przejazdu 100 kilometrów to zaledwie 3-4 złote – czytamy na stronie mieleckiego urzędu miejskiego.

Próby są elementem projektu „Budowa rynku pojazdów elektrycznych, infrastruktury ich ładowania - podstawą bezpieczeństwa energetycznego" realizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 Więcej informacji na stronie Fundacji Nasza Ziemia.