reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sprzątanie świata - Polska 2010


04 sierpnia 2010

Wielkimi krokami zbliża się coroczna akcja "Sprzątania świata". Jak zawsze w trzeci weekend września będziemy robić porządki w najbliższej nam okolicy. Główne imprezy odbędą się w weekend 17 – 19 września na terenie całej Polski.
 
Tegoroczne hasło przedsięwzięcia brzmi:

„Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady.”


Jednocześnie informujemy, że niedługo już ruszy dystrybucja plakatów! Organizacje, urzędy i szkoły, zainteresowane otrzymaniem tegorocznych plakatów, mogą zgłaszać realne zapotrzebowanie (realne tzn. takie, w którym wszystkie plakaty będą w pełni wykorzystane;)) na adres: fundacja[at]naszaziemia.pl.
Warszawskie szkoły i organizacje, które chcą posiadać nasze plakaty, proszone są o ich osobisty odbiór w biurze Fundacji (ul. Hoża 3 m.5 - tuż przy Pl. III Krzyży) w połowie sierpnia.
 
Więcej informacji znajduje się TUTAJ.