reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Śmieci po kieszeni


02 sierpnia 2010

Opłaty środowiskowe za składowanie odpadów wzrosną od przyszłego roku nawet dwukrotnie - informuje "Rzeczpospolita".

Projekt nowych stawek opłat za środowisko na przyszły rok przewiduje zrównanie stawek za składowanie odpadów komunalnych oraz tych, które wcześniej poddano segregacji. To przełom, bo do tej pory firmy wykorzystywały różnice w opłatach i tak prowadziły działalność, by maksymalnie skorzystać z niższych stawek. Od przyszłego roku będzie to niemożliwe.

- Jeśli opłaty marszałkowskie za składowanie zostaną podwyższone, to jednocześnie więcej odpadów trafi do recyklingu i odzysku – mówi "Rz" Józef Mokrzycki, prezes firmy Mo-Bruk zajmującej się odzyskiem odpadów.

Źródło: PAP

« powrót