reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczny Radom


02 sierpnia 2010

Bardziej chodzi nam obecnie o to, żeby wprowadzić zdrowy nawyk polityki proekologicznej, niż o oszczędności – mówi Katarzyna Piechota-Kaim, rzecznik prasowy prezydenta Radomia.

W mieście wprowadzono przepisy, które skłaniać mają pracowników do proekologicznych i oszczędnościowych zachowań.
Są tam zapisy dotyczące oszczędzania światła, energii, poprzez między innymi zainstalowanie automatycznego wyłączania komputerów w przypadku przerwy w pracy. Zalecane jest też drukowanie dokumentów po obu stronach kartki. Włączona jest segregacja śmieci – będziemy mieli niedługo kosze tekturowe na makulaturę, dodatkowo pojawią się na korytarzach urzędu kosze przeznaczone na szkło i odpady z tworzyw sztucznych, m.in. plastik.

Źródło: PAP

« powrót