reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Gospodarka odpadami w województwie mazowieckim


26 lipca 2010

Spotkaniu przewodniczył wicemarszałek Ludwik Rakowski. Dyskusja poświęcona była procesowi oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć z zakresu gospodarki odpadami oraz planowanemu wprowadzeniu do systemu prawnego nowych rozwiązań dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi.

Uczestnicy spotkania omówili zagadnienie postępowania w sprawie ocen oddziaływania przedsięwzięć na środowisko, ze szczególnym uwzględnieniem udziału w nim społeczeństwa oraz popełnianych błędów skutkujących wydłużeniem postępowania. Przedstawione została również propozycja zmian w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw ze szczególnym uwzględnieniem planowanych nowych obowiązków właścicieli nieruchomości, gmin i podmiotów odbierających odpady komunalne.

Dyskusja przedstawicieli ponad 20 jednostek samorządu gminnego z Mazowsza była także okazją do wymiany doświadczeń, związanych z realizacją inwestycji w regionie, w tym uzyskiwania niezbędnych decyzji, uzgodnień i opinii.