reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Inwentaryzacja azbestu w Rzeszowie


23 lipca 2010

W Rzeszowie rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Poprzedza ona usuwanie azbestu - poinformował rzecznik prezydenta miasta Maciej Chłodnicki. Lokalizowane są też miejsca, gdzie wyroby z azbestu są składowane.

Pracownicy specjalistycznej firmy rejestrują budynki pokryte np. eternitem.
- Chcemy dowiedzieć się, ile tego niebezpiecznego materiału jest w Rzeszowie. Potem przygotujemy program jego likwidacji. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jaka jest skala tego problemu. Nie mamy nawet szacunkowych danych na ten temat - powiedział rzecznik. 


Źródło: PAP

« powrót