reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nieformalne posiedzenie Rady UE ds. Środowiska


14 lipca 2010

Ministrowie środowiska UE spróbują odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób polityka europejska może propagować zapobieganie powstawania odpadów i ich recykling. Będą też rozmawiać o tym, jak polityka UE przyczynia się do zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów. Uczestnicy spotkania omówią również sposoby, poprzez które można stymulować innowacje systemowe.  Poruszą m.in. zagadnienia dotyczące nowych form współpracy pomiędzy biznesem, decydentami i przemysłem.

Planowana jest ponadto debata na temat sposobów wzmocnienia spójności pomiędzy istniejącymi już inicjatywami Unii Europejskiej związanymi z zasobami naturalnymi, produkcją, konsumpcją i odpadami. Nie zabraknie też rozmów o dodatkowych instrumentach i inicjatywach politycznych na szczeblu UE, które mogą przyczynić się do zrównoważonego zarządzania materiałami.