reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Najnowocześniejsze polskie technologie prośrodowiskowe wyłonione w konkursie GreenEvo


08 lipca 2010

Podstawowym celem projektu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii jest wspieranie aktywności międzynarodowej polskich technologii prośrodowiskowych. GreenEvo pomaga także w identyfikacji korzystnych dla tych technologii kierunków ekspansji zagranicznej dzięki powstającym w projekcie raportom i opracowaniom merytorycznym.

Po obradach i przeanalizowaniu dokumentacji Kapituła projektu GreenEvo – złożona z ekspertów w dziedzinie środowiska, finansowania i innowacyjnych technologii – wyłoniła grupę najbardziej konkurencyjnych i innowacyjnych polskich technologii prośrodowiskowych. Proponowane przez polskie firmy rozwiązania przedstawiają bardzo szerokie spektrum, obejmujące m.in. takie dziedziny jak technologie wspierające gospodarkę odpadami (Ecotech Polska Sp. z o.o., PPHU MARBET-WILL Sp. z o.o.).

Wybrani przedsiębiorcy w ramach projektu GreenEvo mieli na przykład szansę na wzięcie udziału w misji gospodarczej do Chin i wydarzeniach towarzyszących wystawie EXPO 2010 w Szanghaju. Była to okazja do promocji polskich technologii w dziedzinie ochrony środowiska oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi nabywcami, a także zapoznania się ze specyfiką azjatyckiej kultury biznesowej.

Pełna lista uczestników oraz wybranych do projektu technologii znajduje się na stronie internetowej projektu GreenEvo.