reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Rewolucja w gospodarce odpadami


05 lipca 2010

Minister Środowiska Andrzej Kraszewski zapowiedział, że gminy będą miały trzy lata na przeprowadzenie rewolucji śmieciowej. Jest to związane z rozpoczęciem postępowania KE przeciw Polsce o niedotrzymanie unijnych ustaleń w kwestii gospodarki odpadami.

Zadaniem Ministerstwa Środowiska jest zmiana prawa, tak aby referendum w sprawie odpadów nie było potrzebne. Zgodnie z założeniami władztwo nad odpadami ma być przekazywane gminom mocą ustawy.

Rząd chce, aby już we wrześniu parlament zajął się zmianami w prawie. Nowa ustawa powinna zacząć obowiązywać od 1 stycznia 2011 roku. Od tego czasu gminy będą miały 3 lata na dostosowanie się do nowo utworzonego systemu.

źródło: www.samorzad.pap.pl