reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W Trosce o Naturę, w Trosce o Białołękę


24 maja 2010

Jeszcze w maju br. Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA (PSR) poprowadzi zajęcia z ekologii dla dzieci z białołęckich ośrodków Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (TPD). Warsztaty odbędą się w tygodniu poprzedzającym piknik ekologiczny (31 maja br. Park Ceramiczna). Wszystko w ramach integracyjno-ekologicznej akcji L’Oreal Polska, pod nazwą Citizen Day Jesteśmy Razem.

Dzieci z warszawskiej Białołęki będą uczyć się, jak prawidłowo prowadzić segregację odpadów, na czym polega recykling oraz co zrobić ze zużytymi bateriami. Zajęciom edukacyjnym towarzyszyć będą konkursy plastyczne i animacje ekologiczne. Zwieńczeniem ekologicznych wysiłków będzie piknik, który odbędzie się 31 maja br. w parku przy ul. Ceramicznej. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach oraz konkursach sportowych i ekologicznych. Podczas pikniku odbędzie się zbiórka zużytych baterii oraz akumulatorów. Nie zabraknie także Eko-poczęstunku. W ramach akcji Citizen Day pracownicy firmy L’Oreal Polska wspólnie z podopiecznymi TPD posadzą w Parku Ceramiczna ponad 100 drzew, które stworzą oprawę powstającego tu placu zabaw.

Z wielką chęcią przyjęliśmy zaproszenie do partnerstwa w akcji Citizen Day – powiedziała Katarzyna Kawczyńska, Koordynator akcji, PSR – To dobra okazja aby pokazać, jak ważne w życiu społeczności lokalnej jest dbanie o środowisko naturalne. Staramy się kształtować odpowiedzialne postawy wśród dzieci i młodzieży. To właśnie one już za kilka lat będą odpowiedzialne za poprawę stanu środowiska naturalnego w Polsce. PSR jest autorem długofalowego i kompleksowego projektu „W Trosce o Naturę”, w ramach którego prowadzi kampanie edukacyjne dla dzieci,  młodzieży i dorosłych z całej Polski.

źródło: wtrosceonature.pl