reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zabierają wielkie gabaryty


19 maja 2010

Do soboty w Dąbrowie Górniczej trwa wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Mieszkańcy mogą bezpłatnie pozbyć się np. starych mebli.

W zabudowie niskiej mogą wystawiać niepotrzebne wyposażenie i sprzęty przed posesje, natomiast mieszkańcy osiedli powinni zostawić je w osiedlowych boksach, gdzie znajdują się kontenery. Ze zbiórki wyłączone są odpady niebezpieczne i szkodliwe. Zbiórkę na zlecenie Urzędu Miejskiego prowadzi ALBA MPGK sp. z o.o. Szczegółowe informacje na stronach www.idabrowa.pl, www.alba.com.pl.

źródło: Polska Dzienni Zachodni