reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Piknik Ekologiczny w Ostrowcu Świętokrzyskim


17 maja 2010

28 maja br., na terenie Przedszkola Publicznego nr 21 w Ostrowcu Świętokrzyskim, na os. Stawki 43, odbędzie się Wiosenny Piknik Ekologiczno-Edukacyjny. Impreza potrwa od godz. 14.00 do 19.00.

Na uczestników czeka masa atrakcji, m.in.:  występy artystyczne, stoisk edukacyjne, prezentacje, kiermasze ekologiczne i konkursy ekologiczne. Na miejscu będzie można także wymienić surowce wtórne na sadzonki roślin ozdobnych oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na sadzonki drzew. 

Honorowy patronat nad Piknikiem objęli: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Fundacja eprPolska, Klub Gaja oraz Liga Ochrony Przyrody.