reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nielegalne wysypisko przy rezerwacie


17 maja 2010

Już ponad 100 metrów sześciennych śmieci zostało wywiezionych z nieruchomości przy ulicy Jasna Rola. I to jeszcze nie koniec sprzątania, bo część odpadów zatopionych jest w bagnie sąsiadującym z posesją.

Pozostanie tajemnicą jak długo mieszkający tam poznaniacy traktowali swoją nieruchomość jak wysypisko śmieci. Nawet przyzwyczajeni do takich widoków miejscy strażnicy z Piątkowa byli zdumieni wielkością wysypiska.

Co bardziej bulwersujące powstało w otulinie rezerwatu Żurawiniec, zaś okoliczni mieszkańcy korzystają z ujęć wody znajdujących się w sąsiedztwie tej posesji.

Dzikie wysypisko było dobrze "zamaskowane" przez przyrodę. Porzucone odpady były widoczne tylko od strony lasów komunalnych, i to wczesną wiosną, ponieważ liście drzew i krzewów skutecznie zasłaniały wielką stertę śmieci, a bagna utrudniały dostęp spacerującym tam mieszkańcom.

Od niedawna nieruchomość ma nowego właściciela, który nabył ją z całym śmieciowym problemem.

źródło: Polska Głos Wielkopolski