reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Adamki zagospodarują radzyńskie odpady


14 maja 2010

Jeszcze w tym roku ruszy budowa zakładu zagospodarowania odpadów komunalnych "Adamki" w miejscowości Biała w gminie Radzyń Podlaski. Powołana został właśnie spółka komunalna, która zajmie się budową, a później zarządzaniem zakładem.

Burmistrz Radzynia Witold Kowalczyk zapewnia, że wszystkie niezbędne dokument są już gotowe, spółka ma też zabezpieczenie finansowe inwestycji.

Budowa zakładu zagospodarowania odpadów pod Radzyniem pochłonie prawie 26 milionów złotych. Spółka powołana do budowy i zarządzania zakładem ma już też władze. Prezesem został starosta Radzyński Jerzy Kułak, który w związku z tym zrezygnował z pełnionej funkcji.

Projekt zyskał dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 .

źródło: www.komunalny.pl