reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Noc Muzeów pod znakiem recyklingu


10 maja 2010

Noc Muzeów to jest jedno z największych kulturalnych wydarzeń miasta, które cieszy się ogromną popularnością (w szczególności osób młodych) oraz (niestety) generujące wielką ilość śmieci, często tych które mogą być ponownie wykorzystane. W Noc Muzeów z 15 na 16 maja w warszawie zostanie rozdanych kilkanaście tysięcy soków w kartonikach. Kartoniki pozbieramy, a ci którzy nam pomogą, dostaną nasionka wiosennych kwiatków.

W kluczowych miejscach Warszawy będą ustawiane pojemniki przeznaczone na zbiórkę opakowań kartonowych.  Osoby (przeszkolone) rozdające w muzeach soki będą informować o „kulturalnym” traktowaniu śmieci i wrzucaniu pustych kartonów do przeznaczonych kontenerów.  Osoby otrzymujące soki dostaną również mapki z lokalizacjami pojemników oraz nalepkę "Kultura to Natura" .

Pierwsze 2000 osób, które przyniosą puste opakowania (kartoniki po sokach), otrzyma naturalną nagrodę: saszetkę z nasionami wiosennych kwiatów.

Organizatorami  projektu są:

Fundacja EkoRozwoju www.fer.org.pl

oraz Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ www.insitu.pl

Partnerzy to: Program „Rekarton”, Urząd m.st. Warszawy. Partner mediowy Radio Kampus

źródło: ngo.pl