reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Krosno: zbiórki na wiosnę


30 kwietnia 2010

Urząd Miasta Krosna po raz kolejny, finansuje dwie wiosenne akcje – zbiórkę odpadów wielkogabarytowych i zbiórkę odpadów elektrycznych. Każdy mieszkaniec, w którego domu zalegają takie niepotrzebne sprzęty może się ich bezpłatnie pozbyć.

Akcje w całości finansowane są z budżetu Miasta Krosna.

Miejskie służby porządkowe będą bezpłatnie wywozić przedmioty wielkogabarytowe w dniach 4-14 maja  2010 r.,  po uprzednim dokonaniu zgłoszenia przez zainteresowanych mieszkańców i wskazaniu miejsca magazynowania.

Zgłoszenia przyjmowane są w dniach od 26 do 30 kwietnia w Centrum Usług Komunalnych KROEKO sp. z o.o. przy ul. Fredry 1, pod nr oraz 47 48 444 w godzinach od 8.00 do 14.00. Pod tym samym numerem, i w tym samym terminie przyjmowane będą zgłoszenia  na odbiór elektrośmieci.

źródło: komunalny.pl