reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

2000 dębów w Nadleśnictwie Chojnów posadzili pracownicy Coca Coli.


29 kwietnia 2010

24 kwietnia odbyła się kolejna akcja sadzenia drzew przez wolontariuszy z Coca-Cola HBC Polska oraz Coca Cola Poland Services. Ponad 100 osób w sobotę przyjechało do Leśnictwa Młochów w Nadleśnictwie Chojnów w okolicach Tarczyna, aby posadzić las. Coca – Cola od kilku lat regularnie zalesia okolice Warszawy. W Nadleśnictwie Chojnów rośnie kilkadziesiąt tysięcy drzew zasadzonych przez wolontariuszy z Coca-Coli. Od soboty jest ich 2000 więcej.

Zapraszamy do galerii zdjęć