reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zgoda radnych na spalarnię


28 kwietnia 2010

Uchwałę o "przystąpieniu do realizacji Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów" na Ostrowie Grabowskim szczecińscy radni przyjęli jednogłośnie.

Szczecińska spalarnia ma kosztować ok. 300 mln zł. Nawet 85 proc. tej kwoty może pochodzić z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Aby złożyć wniosek o dofinansowanie, potrzebna jest m.in. akceptacja rady miasta i analiza ekonomiczno-środowiskowa inwestycji (ma być gotowa w maju). Mirosław Szczerbak, szef Rady Osiedla Międzyodrze - Wyspa Pucka zapowiada jednak zaskarżenie poniedziałkowej uchwały rady miasta do wojewody: - My nie wydaliśmy opinii dotyczącej lokalizacji spalarni w naszej dzielnicy, a taki dokument jest formalnie niezbędny, by uchwała była ważna - podkreśla.

Miasto chce zbudować spalarnię na Ostrowie Grabowskim niedaleko oczyszczalni ścieków należącej do spółki Międzyodrze. Zakład ma być gotowy w 2013 roku.

źródło: Gazeta Wyborcza