reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Spalarnia śmieci stanie jednak w Koziegłowach


21 kwietnia 2010

Spalarnia odpadów powstanie na terenie Elektrociepłowni Karolin - to już pewne. Prezydent Poznania wydał już decyzję środowiskową zezwalającą na budowę instalacji.

- To jeden z kamieni milowych dla tej inwestycji. Kolejnym będzie podpisanie z rządem umowy na dofinansowanie unijne spalarni. Kończymy przygotowanie wniosku w tej sprawie - mówi Mirosław Kruszyński, wiceprezydent Poznania. Później miasto będzie musiało znaleźć prywatnego inwestora, z którym podpisze umowę na finansowanie budowy spalarni. Mimo ogłoszenia decyzji, przeciwnicy budowy spalarni w Koziegłowach nie rezygnują z protestów. - W tym tygodniu podejmiemy decyzję, co dalej. Najprawdopodobniej zaskarżymy decyzję do Samorządowego Kolegium Odwoławczego - zapowiada Marek Pietrzyński radny ze stowarzyszenia Ekologiczna Gmina.

źródło: Gazeta Wyborcza